Український науковий журнал

ОСВІТА РЕГІОНУ

ПОЛІТОЛОГІЯ ПСИХОЛОГІЯ КОМУНІКАЦІЇ

Університет "Україна"
Всеукраїнська асоціація політичних наук (ВАПН)

Цивілізація incognita

 

 

 

ТВОРЧА ГРУПА ПРОГРАМИ ТЕЛЕКАНАЛУ «ТОНІС»

 «ЦИВІЛІЗАЦІЯ INCOGNITA»

 

Бебик Валерій Михайлович - автор і ведучий;

Мороховець Марина Миколаївна – редактор;

Устюжаніна Анастасія Вікторівна – режисер;

Лавренчук Іван Петрович – оператор;

Рагімов Сергій Гіясаддінович – звукорежисер;

Маслов Степан Олександрович - режисер відеомонтажу;

Головінська Наталія Леонідівна - режисер відеомонтажу.

 

КИЇВСЬКА СПІЛКА ЖУРНАЛІСТІВ

ВІДЗНАЧИЛА ПРОГРАМУ «ЦИВІЛІЗАЦІЯ INCOGNITA» ТЕЛЕКАНАЛУ «ТОНІС»

 

 

Авторська програма «Цивілізація INCOGNITA», яка щотижня з’являється на телеканалі «ТОНІС», знову порадувала своїх прихильників.

 

На цей раз вона здивувала глядачів не своїми креативними підходами до тлумачення світової і національної цивілізаційної історії, а резонансом у журналістському середовищі.

Нестандартні підходи творчої групи програми, яка вже випустила понад два десятки сенсаційних фільмів, не залишилось без уваги правління Київської організації Національної спілки журналістів України, яке вирішило нагородити золотою медаллю «Незалежність» ВАЛЕРІЯ БЕБИКА - автора і ведучого програми  «Цивілізація INCOGNITA».

 

Почесні грамоти Київської спілки журналістів отримали редактор програми Марина Мороховець, режисер – Анастасія Устюжаніна, оператор Іван Лавренчук, звукорежисер Сергій Рахімов та режисери відеомонтажу Степан Маслов і Наталія Головінська.

 

Редакція «Голосу України», який першим понад чотири року тому розпочав друкувати сенсаційні історико-цивілізаційні розвідки В.Бебика, приєднується до поздоровлення численних прихильників цієї програми, яка стала помітним явищем не тільки в українській, а й світовій культурі.  

 

На знімку: В.Бебик під час зйомок на фоні Гереклових стовпів, які насправді знаходяться не на Гібралтарі, а біля славетної української Хортиці та ДніпроГЕСу