Український науковий журнал

ОСВІТА РЕГІОНУ

ПОЛІТОЛОГІЯ ПСИХОЛОГІЯ КОМУНІКАЦІЇ

Університет "Україна"
Всеукраїнська асоціація політичних наук (ВАПН)

Тема: ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОЇ НАУКОВОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ 2012 р.

Молодіжні організації Галичини кінця xix — 30-х років хх ст. у творчому доробку істориків

За доби новітньої незалежності вивчення історії молодіжних організацій Галичини кінця XIX-30-х років ХХ ст. («Січ», «Сокіл», «Пласт», «Луг», спортивні та інші товариства) стало одним з популярних напрямів дослідницьких пошуків представників різних галузей знань — істориків, педагогів, культурологів, політологів тощо

докладніше...
Автори: Бенько А
Номер сторінки: 255

Молода сім’я в Україні: проблеми становлення та розвитку

У наш час актуальним постає вивчення молодої сім’ї, адже від того, як буде відбуватись її становлення і розвиток на початкових етапах спільного життя, залежатимуть подальші сімейні стосунки, що має вплив на розвиток суспільства в цілому.

докладніше...
Номер сторінки: 253

Політичний ринок у системі соціальних комунікацій

Мета дослідження полягає у визначенні ролі явища політичного ринку в системі соціальних комунікацій. Актуальність цієї теми пов`язана із необхідністю встановлення значення політичного маркетингу і політичного протистояння суб`єктів виборчого процесу напередодні парламентських перегонів.

докладніше...
Автори: Бєльська К
Номер сторінки: 253

Світоглядні цінності молоді в координатах постмодерністського світу

Процеси, що супроводжують розвиток сучасного українського суспільства в координатах так званого постмодерністського світобачення являють собою колаж, на перший погляд, мало сумісних концепцій і напрямів

докладніше...
Автори: Кочура Н. М.
Номер сторінки: 251

Безпекові імперативи в контексті сучасних соціально-політичних проблем України

Насамперд хочу відзначити, що в цьому короткому виступі я не збираюсь правити щось на зразок нобелевських лекцій. Хочу лише зупинитись у тезовій формі на низці проблем безпеки сучасної України, що вважаються мені пріоритетними. Таким чином, аналіз і синтез у скороченому вигляді надалі ми подаватимемо терміном ознаки.

докладніше...
Автори: Хижняк І.А.
Номер сторінки: 249