Український науковий журнал

ОСВІТА РЕГІОНУ

ПОЛІТОЛОГІЯ ПСИХОЛОГІЯ КОМУНІКАЦІЇ

Університет "Україна"
Всеукраїнська асоціація політичних наук (ВАПН)

Тема: РЕГІОНАЛІСТИКА

Вчасне та ефективне реформування національних законодавств як чинник посткомуністичної трансформації країн Центрально-Східної Європи

Як фактор, що сприяв показовій трансформації країн Центрально-Східної Європи, у статті розглядається вчасне та ефективне реформування національних законодавств. Виявляються загальні риси та специфічні практики у досвіді країн регіону.

докладніше...
Номер сторінки: 96

Європейська система місцевого самоврядування та її креативне втілення в сучасній Україні

У статті розглядаються основні моделі місцевого самоврядування (горизонтальна чи континентальна та дуалістична чи англосаксонська), які є класичними на європейському просторі. Аналізуються позитивні й негативні наслідки розвитку системи місцевого самоуправління в Україні.

докладніше...
Номер сторінки: 91

Іміджмейкінг регіонів України: практичні напрацювання

У статті аналізується досвід створення регіонального іміджу кількох провідних областей України — Одеської, Дніпропетровської, Донецької, Львівської, Харківської, АР Криму; визначено мету й принципи здійснення іміджмейкінгу регіонів.

докладніше...
Номер сторінки: 174

Алгоритми формування регіональних брендів

У статті аналізується іноземний досвід з питань регіонального брендингу. Визначено основні елементи, які сприяють його успішній побудові. Зазначено також принципи та механізми, що використовуються за кордоном, для успішної брендингової кампанії.

докладніше...
Номер сторінки: 170

Сучасні тренди регіоналізації в Європі

У статті розглянуто сучасні тренди політичного регіоналізму в європейських країнах як відповідь на виклик єдності держав. Зазначений процес проаналізований у країнах зі складними регіональними проблемами.

докладніше...
Номер сторінки: 164