Український науковий журнал

ОСВІТА РЕГІОНУ

ПОЛІТОЛОГІЯ ПСИХОЛОГІЯ КОМУНІКАЦІЇ

Університет "Україна"
Всеукраїнська асоціація політичних наук (ВАПН)

Звідки у Адама і Єви взялися внуки?

Гарій Макаренко, член Cпілки журналістів України

УДК 233.11

 

Адам і Єва переселились на Землю, коли там уже тисячі років жили сини людські.

Ключові слова: сини Божі і сини людські.

 

Адам и Ева переселились на Землю, когда там уже тысячи лет жили сыны человеческие.

Ключевые слова: сыны Божии и сыны человеческие.

 

Adam and Eve had migrated to the Earth, when the sons of men had lived on the Earth already thousands of years.

Key words: the sons of God and the sons of men.

 

Наука і релігія. Люди вважають їх антиподами. Наука стверджує, що Земля існує мільярди років, а релігія запевняє, що світ створено 7,5 тис. років тому. Наука свідчить: людина з’явилась на нашій планеті сотні тисяч, а, можливо, мільйони років тому. Релігійні діячі запевняють, що перша людина на Землі з’явилась, коли Бог створив Адама і Єву.

Здається, що ці два погляди на Землю, людство несумісні. І чомусь склалася думка, що Біблія, де розповідається про виникнення Землі, людини, — історія всього людства. Але ж Біблія — юдейський Талмуд, історія юдейського народу, народу божого, який з’явився на Землі 7,5 тис. років тому.

І з’явився він на Землі, яка вже була заселена родом людським. Процитуємо Біблію. «І побачили Божі сини людських дочок, що вродливі вони, і взяли собі жінок із усіх, яких вибрали» [1]. «3а тих днів на Землі були велетні, а також по тому, як стали приходити Божі сини до людських дочок» [2]. Це підтверджується ще два рази: «А ввесь той народ, що ми бачили в ньому, люди високі на зріст. І там ми бачили велетнів, синів Енака, з роду велетнів, і були ми в своїх очах немов та сарана» [3]; «Слухай, Ізраїлю: ти сьогодні переходиш Йордан, щоб увійти й заволодіти народами, більшими й міцнішими від тебе,... народом великим та високим, велетнями» [4]. Отже, Біблія розділяє народ божий і людей. А якщо прийняти за основу твердження релігії, що все людство походить від Адама і Єви, то звідки у синів Адама з’явилися жінки?

Чи могли Сиф, Каїн, сини Адама, взяти собі в жони своїх сестер? «А хто візьме сестру свою, дочку батька свого або дочку матері своєї, і побачить наготу її, а вона побачить наготу його, — ганьба це!» [5]. Та й фізіологічно людина створена так, що діти народжені від кровозмішення, тобто від близьких родичів, є неповноцінні, каліки. Тим більше діти цих дітей. Шлюби між близькими родичами — глухий кут розвитку людства.

Щоб запустити механізм безперервного розвитку людства, Бог мав створити не одну людську пару, а щонайменше дві. Тоді сини Адамові брали б собі у жінки дочок другої пари людей, щоб не було кровозмішення. Але чомусь Бог не створив принаймні ще одну пару людей, коли побачив, що Сиф і Каїн не можуть знайти собі дружин, щоб продовжити рід свій. І у сина Каїна, Еноха, не могло бути жінки, якщо дотримуватись твердження релігійних діячів, що на Землі були тільки Адам і Єва. І у сина Сифа, Еноша, не могло бути жінки. Де він її міг взяти на безлюдній Землі? Але у Біблії сказано, що сини Каїна і Сифа мали жінок. То що Бог кожного разу створював жінок для нащадків Адама, аби вони не женились на своїх родичках? Ні, бо на Землі жило вже людство, дочки яких і виходили заміж за синів божих, нащадків Адама. І тоді саме собою відпадає наше припущення, що Бог непередбачливий. Усе було передбачено!

Розмовляючи з людьми на цю тему, чув такі спростування. Спочатку на Землі діяв закон: «Плодіться, розмножайтесь». Тому неважливо було, хто жінка: сестра, дочка чи племінниця. Та коли люди розмножились, була накладена Богом заборона на шлюб між родичами.

Але ж Бог заборонив, наприклад, красти. Але крадуть. І багато злодіїв уникають покарання. Бог сказав: «Не вбивай!». Але скільки вбивць безкарно вільно живуть на землі. Якщо близькі родичі вступають у шлюб, у статеві стосунки, вони неодмінно караються самою фізіологією, бо від них народжуються тільки фізичні і розумові каліки. Так закладено в генах, в крові, у фізіології людства.

То чому діти Каїна, Сифа не народжувались із вадами, як це мало бути з дітьми близьких родичів? Можливо, Бог не передбачив у генах, крові перших людей — Адамові, Єві, Каїні — заборони? Тільки згодом, коли люди розмножились, Бог розділив кров людини на групи, резуси і т.п. І тільки після цього народження здорових, повноцінних дітей від близьких родичів стало неможливим.

Дуже все це складно виглядає. Інопланетяни, народ божий, поселилися на Землі, де вже давно жили люди, і шлюби між нащадками Адама і людськими синами не були шлюбами між родичами. Жили в ті часи на Землі люди нормального зросту. Але поряд з невисокими інопланетянами, синами божими, вони здавалися велетнями А чому Адам і його сини були низького зросту?

Згадайте наші дні. Перші космонавти були невеликого зросту, малої ваги. Бо при космічних польотах зайва вага — це додаткові витрати пального, потужніші ракети. Ось що згадує Марк Галлай у газеті «Еврейские вести». Він був керівником льотної підготовки першого загону космонавтів. «Вибір шестірки для польотів на шести космічних кораблях ... був фактично визначений тим, що, виходячи з розмірів кабіни та вантажопідйомності корабля, космонавт мав бути не більше 167 см зростом та 65 кг ваги» [6].

Це вірно і для інопланетян. У міжпланетні польоти взяли істот невеликого зросту. Таким були Адам та його сини. Після одруження на більш високих землянах, дочках людських, нащадки їх були вже нормального для землян зросту. Та не тільки високі люди цікавили нащадків Адама.

Мати дітей від землян, у яких були певні здібності, — ось головна мета прибульців з космосу. Це могли бути люди з музикальними, організаторським здібностями, вчені, актори, красиві люди. Брати через людські гени все найкраще для свого народу, нащадків Адама, таке завдання стояло і стоїть перед народом божим. Розійшовшись серед народів світу, він міг це легко виконати.

Так, сини божі з’явилися з неба, але це були інопланетяни. Вони прилетіли на ракетах. Про це неодноразово згадується в Біблії. Пригадайте старти сучасних ракет і порівняйте з тим, що написано в Біблії. «І з’явився йому Ангел Господній у полум’ї огняному» [7]. «І знялися громи та блискавки, і густа хмара над горою та сильний голос сурми!» [8]. «А гора Сінай — уся вона димувала через те, що Господь зійшов на неї в огні! І піднявся дим її, немов дим вапнярки, і сильно затремтіла вся гора» [9]. «І весь народ бачив та чув громи та полум’я, і голос сурми, і гору димлячу» [10]. «А вигляд Господньої слави — як огонь, що пожирає на верхів’ї гори» [11]. Що це, як не спогади про ракети та їх двигуни?

І коли розглядати чудеса, про які розповідається в Біблії з позиції того, що здійснювали високорозвинені істоти, за допомогою методів, що не суперечать законам природи, то все стає простішим, зрозумілішим. І власне, з точки зору сучасної людини, ніякого чуда не було. Є дії представників вищої цивілізації. Ці чудеса може творити наука і техніка наших днів.

«Господь кидав на них із неба велике каміння аж до Азеки, і вони вмирали. Тих, що повмирали від градового каміння, було більше від тих, що Ізраїлеві сини повбивали мечем [12]. «І Господь послав на Содом та Гомору дощ із сірки й вогню, від Господа з неба. І поруйнував ті міста, і всю околицю, і всіх мешканців міст, і рослинність землі» [13]. Та це ж описане звичайне бомбардування. «Тоді Ісус говорив Господеві того дня, коли Господь дав амореянина перед Ізраїлевих синів, та й сказав на очах Ізраїля: «Стань, сонце, в Гів’оні, а ти, місяцю, в айялонській долині! І сонце затрималося, а місяць спинився, аж поки народ відімстився своїм ворогам» [14].

У наші дні всі знають, що Сонце стоїть на місці. Земля обертається навколо Сонця. Але людям на Землі здається, що обертається Сонце. Щоб Сонце весь час світило на Землю в одному місці, потрібно зупинити рух Землі. В цьому випадку по інерції на поверхні Землі все: води океанів, морів, будівлі, люди, тварини, продовжать рухатися зі швидкістю 500 м за секунду.

Іншими словами, на Землі станеться катастрофа. Але її не було за часів Ісуса Навіна. Чому? Недавно вчені розгорнули в космосі величезний екран. Він відбивав сонячне світло на темну поверхню Землі. Звичайно представники високо – розвиненої цивілізації і в ті часи могли розгорнути подібний екран, дзеркало, яке освітило поле бою Ісуса Навіна з ворогом. Отже, і тут ніякого дива нема.

Поселивши Адама на Землі, інопланетяни, звичайно, спостерігали за ним та його нащадками. Яка ще зоря, крім рукотворної, могла стояти незрушно над Віфлеємом, місцем народження Ісуса Христа? Це міг бути лише космічний корабель інопланетян.

«І питали: «Де народжений Цар Юдейський? Бо на сході ми бачимо зорю Його, і прибули поклонитись Йому» [15]. «І ось зоря, що на сході вони її бачили, ішла перед ними, аж прийшла й стала зверху, де Дитятко було» [16].

Ті, хто бачили космічних пришельців, їхні кораблі, на свій розсуд тлумачили шоломи на головах інопланетян. І передавали свої враження з покоління в покоління, по – своєму описуючи скафандри, ракети. Адже німби навколо голів святих на іконах нагадують шоломи космонавтів. А мінарети своєю будовою схожі на ракети: «І скінчив Мойсей говорити з ними, і дав на лице своє покривало.

А коли Мойсей входив перед Господнє лице на розмову з Ним, то здіймав покривало аж до свого виходу» [17]. А Янголи з крилами? Звичайно космічні пришельці направляли своїх посланців, спостережників у різні куточки Землі. А вони подорожували на легких літальних апаратахдельтапланах, літаках. У давні часи людина не могла зрозуміти їх будову, принцип роботи. І земляни наділили інопланетян крилами, назвавши їх янголами.

А як створено Землю придатну для біологічного життя? Таке життя можливе тільки на таких планетах, як Земля в її сучасному стані, маючи на увазі її розмір, силу тяжіння, наявність повітря, відстань від Сонця. При більшому розмірі планети буде більше тяжіння, повітря — густішим. Отже, і тиск крові, і тиск атмосфери на людину будуть більшими.

Біологічні істоти не можуть жити на подібній планеті. Теж саме можна сказати про планети, менші розміром за Землю. Такі планети розміщені ближче до Сонця. На них висока температура, в якій теж неможливе біологічне життя.

Колись Земля також не відповідала умовам розвитку біологічного життя, подібно до Марса, Венери, Меркурія та інших планет. Бо за розміром була більша за сучасну Землю. Її орбіта проходила набагато далі від Сонця. Інопланетяни, подорожуючи в космосі, натрапили на цю праземлю.

Щоб привести її розміри, орбіту до потрібних параметрів, коли стане можливим на ній біологічне життя, необхідно було відколоти від праземлі зайві куски і перевести на орбіту, ближчу до Сонця. Звичайно ці куски мали розміри земних континентів. Але енергія атомних вибухів не має межі потужності. Все залежить від величини розряду.

Відбивши від праземлі зайві куски – континенти, космічні пришельці за допомогою атомних вибухів направили Землю на потрібну орбіту. На ній Земля знаходиться у наш час. А відбиті куски ще й нині літають навколо Сонця в поясі астероїдів, як молі планети: Церера, Паллада та ін.

А для чого було заселяти Землю народом божим, коли там вже жили люди? Можливо людей теж колись поселили на Землю. Допустили вільний безконтрольний розвиток. І людське суспільство почало розвиватись у напрямку самознищення через ворожнечу, злобу, сварки, скарги, жадобу. Все це неминуче закінчилося б знищенням людей на Землі.

Як запобігти цьому? Які знання потрібно передати землянам, аби вони пішли шляхом миру, прогресу? Секрети атомної енергії, радіо, телебачення, двигунів внутрішнього згорання? Що врешті – решт найважливіше у світі? Це 10 заповідей!

Якби людство завжди виконувало б ці заповіді, то не було б воєн, грабежів, вбивств та інших завад для розвитку суспільства. І для впровадження заповідей у життя серед землян і було послано на Землю представників позаземної цивілізації — народ божий. Чи виконує цей народ у наші дні свої обов’язки перед землянами — хай зробить висновок кожен із нас.

Звичайно, інопланетяни прилітали на Землю неодноразово. І вони повинні були залишити для майбутніх поколінь свої послання. Знайти ці послання могли тільки високорозвинені люди. Де і як сховали прибульці своє послання? Місяць чи Земля? Місяць не має атмосфери. Адже метеорити, різкі перепади температури можуть зруйнувати місце схованки, саме послання.

Тільки на Землі може бути схованка для послання в майбутнє. Море вельми важке для детального обстеження, пошуку. У горах послання довше збережеться від пограбувань. Але там частіші землетруси, лавини. Так, відкриваючи одне місце за одним, дійдемо висновку, що послання в майбутнє інопланетян розміщено в сухому, теплому місці, осторонь від бурхливих подій.

Послання не повинно мати матеріальні цінності, аби його не знищили дикі племена. Згадаймо зруйновані храм Артеміди, маяк в Александрії. Послання для прийдешніх поколінь повинно мати моральну, духовну, священну цінність. І це послання повинні охороняти самі земляни саме з огляду на ці його цінності і щоб схованка не притягувала до себе пожадливих поглядів корисливих людей. Отож, це може бути тільки священний камінь в Каабі!

Кажуть, що це метеорит. Але чому він не округлої форми, а прямокутний? Та тому, що штучно виготовлений. А для цього на всіх континентах розмістили предмети явно неприродного походження. Про це свідчать, наприклад, предмети кулеподібної форми в Америці. Їх зробити могли тільки високорозвинені істоти. А де ключ від схованки? Як відкривають сейфи у банках? Ключ знаходиться у клієнта, у банкіра — сейф. Вкладник має ключ, але без згоди банкіра не буде допущений у сховище, де розміщені сейфи і не може ключем скористатись.

Мусульмани мають священний камінь Кааби, а ключ — у папи римського. Тільки тоді, коли мусульмани і християни примиряться, людство зможе відкрити схованку і ознайомитись із посланням іншої цивілізації. І електронний ключ до електронного замка в святині Кааби схожий на електронну картку, якою користуються в сучасних банках. Хоч контуром ця картка нагадує ключ. Ключ від раю, як його називають католики. Він знаходиться у папи римського.

Інопланетяни неодноразово прилітали на Землю. Будда, Мойсей, Адам — посланці цих прибульців. Як, можливо, хтось із грецьких міфічних богів. Але за тисячі років спогади про них залишились легендами, домислами. Інопланетяни кожного разу намагалися виправити помилки в розвитку людства, прищепити їм найвищі моральні принципи. Але тільки 10 заповідей і принципи християнства знайшли найбільш сприятливий ґрунт серед людей.

Батьківщина інопланетян розташована дуже далеко від Землі. І вони не можуть часто відвідувати нашу планету. Але постійно спілкуються і відвідують нас. Тисячі років — мить для вічності. Як знати, чи не спогади про відвідини Землі пришельцями відображені в міфах про Зевса, Брахму, Вішну, Шиву, язичницьких богів, Мойсея.Номер сторінки у виданні: 30

Повернутися до списку новин